Benim duvar kagidi nasil yapistirilir Başlarken Çalışmak

Henüz sonra duvar yüksekliğinizden ortalama 10 cm. şu denli tamamlanmak kaydı ile ilk boyu kesiniz. İlk iki klan uygulamayı yapıp desenlerin makul oldugu gözlenirse diger boyların kesimine devam edilebilir. Duvar Kağıdının diger boylarının uygulandıkça sırayla kesilmesi yanlış ika tenasüpını azaltacaktır.

Zemine de muşamba kabilinden bir örtü örtülerek kirlenmesi önlenir. Canlılık prizlerinin bantla yahut diğer bir aparat ile örtülmesi de önemli noktalardan biridir. Arkası sıra vacip malzemeleri hazırladıktan sonra başlangıçlamaya hazırsınız demektir.

Ne derece çok toz çıktığına inanamayacaksınız. Daha sonra şayet duvarınızda leke var ise onları ortadan kaldırmamız gerekiyor. Bunun karınin internetten yahut duvar kâğıdı mağazalarından duvar kâğıdı hamurları satın alabilirsiniz eğer satın dercetmek istemezseniz. Evinizde mevcut bir dilim ekmekle onu hamur yapmış olup ondan soran duvardaki lekenin üzerinden azıcık gezdirerek o hamurun üzerine kirin çıktığını göreceksiniz.

Printlı yüzey olarak tanım edilen yüzeyde çeşitli icraat ile nesiç ve desenler oluşturulabilir. Üzerinde oluşan bu nesiç ve şekiller ile tasarlanmış duvar kağıtlarına ‘desenli duvar kağıdı’ denir.

Desenli duvar kağıdı seçimi yaparken kalitesi ve desenleri derece basıcı ki desenli duvar kağıdının ederı da çok önemli. Tüm vesair ürünlerde başüstüneğu gibi desenli duvar kağıtlarının da fiyatları kalitesine göre değsorunmekte. Üretim bile kullanılan ham öz ve boya kalitesi desenli duvar kağıdının kalitesini oluştururken aynı devran da maliyetinde ortaya çıkmasını katkısızlamakta ve yükselmekı belirlemekte.

Amacınız bütün duvarlarınızı kağıtla kaplamak evet da sadece bir duvarınızı son yıllarda nispeten pop olan taş desenli duvar kağıdı evet da 3 boyutlu duvar kağıtları ile renklendirmek mümkün.

Bir Ragle yahut plastik cetvel, spatula yardımı ile oluşan âlem kabarcıkları sıkıntısız rahat taranarak inikat yerlerinden autarı atılmalıdır. Birlik parçalar bu şekilde yapıştırıldıktan sonrasında kağıt yüzeyinde mütebaki tutkal lekeleri nemli çaput ile yavaş yavaş silinmelidir.

Dreams Wallpapers & Fabrıcs Duvar kağıdı imalıyla evi dekore ederken, olanaklı aşama kendi beğeni ve beğenimize bakılırsa bir duvar kağıdı kumaşı seçerek dekorasyonu kişiselleştirmiş oluruz. Kumaş seçimi dair şüphesiz seçenekler bayağı aşkın. Fakat evde kullanmadığımız ezelî bir çarşafı kullanmak çok henüz ekonomik olacağı kadar evde kullanmadığınız eşyaları yine kullanıma sokmak açısından da anlamlı olacaktır.

Bu gestalt kucakin özel duvar kağıdı sökücü malzemeler vardır. Bu malzemeleri kullanabilir ya da dalgalı olarak duvar kağıdına buhar makinesi ile buhar uygulaması yapabilirsiniz.

Uygulamayı bitirdikten sonrasında detaylara geçebilirsiniz. Örneğin süpürgeliklerden uzun olan duvar kağıdı parçalarını silikon spatula ile belirleyip maket bıçağı ile kesmelisiniz. şayet aplikasyon yaptığınız duvarlarda priz ya da yalıtım anahtarı varsa duvar kağıdını alandan ıvır zıvır bir şekilde kesmeli ve Bilgi için tıklayınız birkaç cm’lik fazlalığı anahtarın şeşna yerleştirmelisiniz. Bu aşamada anahtarı veya prizi söküp son takmanız gerektiğini hatırlatalım.

6. Duvar kağıdı yapıştıracağınız duvarda şayet kadeh ya da farklı bir malzeme varsa şayet ilk etapta oradan saksılayarak devam edebilirsiniz.

Geniş koleksiyonlarımızla sınırsız renk, doku dekorasyon ve kombinasyon alternatifleri tutmak üzere hizmetinizdeyiz.

3. Ulama bir görev gerektirmiyorsa doğrusu duvarınız düzse eğer diğer sözıpları da ilk sözıba için kesebilirsiniz. Bu şekilde aksiyoniniz kolaylaşır ve sakır sakır duvar kağıdından ölçüm geçirmek zorunda kalmazsınız.

Sözın ve kilolu olan duvar kağıtlarında hazırlanan bu karışıma vasati % 20 rasyoında ovalit olarak aşina sıvı duvar kağıdı yapıştırıcısı eklenebilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *